Neonatologiczne bezpieczeństwo

Okres noworodkowy to niezwykle ważny czas w życiu dziecka. To właśnie wtedy coraz bardziej przystosowuje się ono do życia, poznaje otoczenie. Wówczas mocno rozwija się jego organizm i zmienia anatomia, dlatego tak ważne jest, by zadbać o jego prawidłowy rozwój. Jeśli szukasz specjalisty, który odpowiednio zajmie się Twoim maluchem, to świetnie trafiłeś. Wszystkie niezbędne informacje o wyjątkowym neonatologu w Poznaniu możesz znaleźć tutaj: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/neonatolog/

Pamiętaj, że do neonatologa dziecięcego w Poznaniu należy się wybrać nie tylko wówczas, gdy Twój malec ma jakieś problemy zdrowotne, typu: wymioty, brak apetytu, zbyt mała masa, często występujące biegunki, zbyt mało punktów w skali Apgar. Najlepszy czas na taką wizytę jest również wtedy, kiedy dziecku nic nie dolega. Wówczas możecie zaplanować odpowiednią profilaktykę, aby zapobiec nieprzewidzianym dolegliwościom
w przyszłości. 

Taka wizyta obejmuje między innymi wykonanie USG przezciemieniowego (głowy), na podstawie którego można określić anatomię i stan układu nerwowego oraz USG serca noworodka (ECHO serca), dzięki któremu można czy serce maluszka pracuje prawidłowo. 

Nie zwlekaj z wykonaniem badań do momentu aż choroba nieoczekiwanie przyjdzie. Lepiej jest działać wcześniej.

Zadbaj już teraz o zdrowie Twojego największego skarba i wspólnie cieszcie się Nim w przyszłości. Prawidłowy rozwój w okresie dziecięcym to fundament, przekładający się na szczęście w późniejszym, dorosłym życiu. 

Comments are closed.

 • Duży kredyt powoduje stres.

  Duży kredyt powoduje stres.

  Każdy Duzy kredyt sprawia, że mamy obowiązek jego spłacenia trwa to często nawet wiele lat. Ogromne problemy z podjęciem decyzji mamy wtedy gdy zachodzi potrzeba zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Dziś o własnym mieszkaniu czy domu za pieniądze mogą pomyśleć jedynie osoby dobrze usytuowane finansowo. Duża część osób woli wynajmować mieszkanie ze względu na strach przed faktem, …Read More »
 • Badania dla noworodków- Neonatolog Poznań

  Badania dla noworodków- Neonatolog Poznań

  Od pierwszych dni życia potrzebujemy profesjonalnej opieki. Lekarzem, który dba o zdrowie dzieci do szóstego miesiąca życia, jest neonatolog. Poznań ma wielu specjalistów w tej materii, najlepszy przyjmuje w Neomedice. Na wizytę można umówić się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/neonatolog) Tam też znajdują się informacje, jakimi problemami malucha zajmuje się neonatolog …Read More »
 • Jak przenosić meble w trakcie przeprowadzki?

  Jak przenosić meble w trakcie przeprowadzki?

  W trakcie przeprowadzki często dużym problemem jest przenoszenie gabarytów, w tym mebli. Biurka, meblościanki, sofy i fotele, meble kuchenne – jak to wszystko wynieść z domu i wpakować do samochodu? Rozwiązań jest kilka – można poprosić o pomoc znajomych, a także wynająć samochód dostawczy, można też spróbować rozmontować meble, by ich transport był łatwiejszy, można …Read More »