Neonatologiczne bezpieczeństwo

Okres noworodkowy to niezwykle ważny czas w życiu dziecka. To właśnie wtedy coraz bardziej przystosowuje się ono do życia, poznaje otoczenie. Wówczas mocno rozwija się jego organizm i zmienia anatomia, dlatego tak ważne jest, by zadbać o jego prawidłowy rozwój. Jeśli szukasz specjalisty, który odpowiednio zajmie się Twoim maluchem, to świetnie trafiłeś. Wszystkie niezbędne informacje o wyjątkowym neonatologu w Poznaniu możesz znaleźć tutaj: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/neonatolog/

Pamiętaj, że do neonatologa dziecięcego w Poznaniu należy się wybrać nie tylko wówczas, gdy Twój malec ma jakieś problemy zdrowotne, typu: wymioty, brak apetytu, zbyt mała masa, często występujące biegunki, zbyt mało punktów w skali Apgar. Najlepszy czas na taką wizytę jest również wtedy, kiedy dziecku nic nie dolega. Wówczas możecie zaplanować odpowiednią profilaktykę, aby zapobiec nieprzewidzianym dolegliwościom
w przyszłości. 

Taka wizyta obejmuje między innymi wykonanie USG przezciemieniowego (głowy), na podstawie którego można określić anatomię i stan układu nerwowego oraz USG serca noworodka (ECHO serca), dzięki któremu można czy serce maluszka pracuje prawidłowo. 

Nie zwlekaj z wykonaniem badań do momentu aż choroba nieoczekiwanie przyjdzie. Lepiej jest działać wcześniej.

Zadbaj już teraz o zdrowie Twojego największego skarba i wspólnie cieszcie się Nim w przyszłości. Prawidłowy rozwój w okresie dziecięcym to fundament, przekładający się na szczęście w późniejszym, dorosłym życiu. 

Comments are closed.

 • Gdzie przechowywać swoje pieniądze

  Gdzie przechowywać swoje pieniądze

  Co prawda cena złota może obniżyć się albo podwyższyć, ale tak naprawdę znajduje się ona w górnych pułapach. Bardzo opłacalne okazują się być także inwestycje w numizmatykę. Monety nie obniżają swojej wartości bez względu na stany rynkowe, a co najbardziej znaczące stosunkowo łatwo można znaleźć na nie kupca oraz w razie takiej potrzeby odzyskać środki. …Read More »
 • Przyszłościowy biznes

  Przyszłościowy biznes

  Wydawać by się mogło że mówimy tutaj o niewiarygodnych, nie spotykanych pomysłach w dalekiej przyszłości jednak kładziemy nacisk na większą ochronę środowiska i mniejsze zużycie zasobów naturalnych. Przyszłościowy biznes w którym przedsiębiorstwa zwracają uwagę na zmniejszanie kosztów energii, wody itp. przez wprowadzanie innowacyjnych technologi np.: w zmianie oświetlenia, systemów oczyszczających wodę oraz powietrza jaki i …Read More »
 • Ekskluzywne suknie

  Ekskluzywne suknie

  Ekskluzywne suknie są bardzo różnie szyte i produkowane z bardzo różnych materiałów. Do ich stworzenia potrzebny jest przede wszystkim wyjątkowy model projektanta, jak również wysokiej jakości materiał. Tego rodzaju suknie są zwykle droższe od sukienek dostępnych w markowych sklepach, w których otrzymamy odzież uszytą masowo. Według obecnych wytycznych mody, jednak nie z materiałów wyższej jakości, …Read More »